Storytelling - seminár pre Zelenú školu

Dátum konania: 
9. 3. 2018 (piatok) - 17:00 - 11. 3. 2018 (nedeľa) - 12:00
Lektor: 
Ivan Ježík a tím Zelenej školy
Akciu organizuje: 
Živica
Typ akcie: 
uzatvorená akcia

Súčasťou živičného environmentálneho vzdelávacieho programu Zelená škola sú aj konzultanti, ktorí pomáhajú školám na ich ceste k pozitívnej zmene, znižovaniu svojej eko-stopy a tiež ponúkajú metodickú a odbornú pomoc školám zapojeným do programu. Konzultanti za jeden školský rok absolvujú 3 odborné a metodické školenia v našom vzdelávacom centre, kde vďaka živičným ale aj extérnym lektorom zlepšujú svoje odborné environmentálne znalosti, lektorské zručnosti a posilňujú svoju pripravenosť na školský svet a školské reálie. Na marcovom kurze sa vďaka spolupráci s neziskovou organizáciou Voices konzultanti dozvedia prostredníctvom metódy STORYTELLING, ako sa vytvárajú zaujímavé a pútavé motivačné príbehy. Budú zisťovať, prečo nás príbehy tak fascinujú, kde ich použiť a ako môžu príbehy pomôcť v osobnom, ale i pracovnom živote. 

Lektor

Ivan Ježík - RIADITEĽ, NEZISKOVÁ ORGANIZÁCIA VOICES

„Každá práca, ktorú som živote robil bola presne tá, o ktorej som sníval a bol som s ňou spokojný. Akonáhle som bol nespokojný, tak som zmenil a išiel robiť niečo iné.“ 

Žiakom a študentom radí, aby prestali myslieť na to, čo si o nich myslia druhí ľudia, a išli si za tým čo chcú. Nesmierne to oslobodzuje v tom, čo robíte.

Ďalší lektori – tím Zelenej školy

Kurz je určený len pre konzultantov Zelenej školy.

 

Miesto: 
Vzdelávacie centrum Zaježová